22.7k views
0 votes
Choice A: 5 ounces of raisins for $1.49 Choice B: 12 ounces of raisins for $3.59

1 Answer

3 votes

Answer:

choice A

Explanation:

im not sure what you really wanted so i did the cheapest option

User Jay Teli
by
8.0k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.