162k views
4 votes
$4.25 for 64 fluid ounces .

What is the unit rate

User Rambles
by
8.5k points

2 Answers

2 votes

Answer:

0.07

Explanation:

divide

User Shreyas Achar
by
7.2k points
4 votes

Answer: $0.07 per unit

Explanation:

4.25/64

User Dan Bray
by
8.5k points

No related questions found