210k views
5 votes
$36/4oz is what and , 24/3oz is what , $20/2oz is what plz help

User GregV
by
8.5k points

1 Answer

1 vote

Answer:

see below

Explanation:

$36/4oz = $9 per oz

24/3oz = $ 8 per oz

$20/2oz = # 10 per oz

User Jacey
by
8.2k points

Related questions

2 answers
22 votes
168k views
asked Nov 28, 2018 7.4k views
TheDoc asked Nov 28, 2018
by TheDoc
7.9k points
1 answer
5 votes
7.4k views
asked May 23, 2018 156k views
P Burke asked May 23, 2018
by P Burke
8.7k points
1 answer
3 votes
156k views