82.4k views
1 vote
A 2-kilogram bag of sugar costs $5.09. What is the unit price, rounded to the nearest cent?

User Alexkasko
by
7.2k points

1 Answer

2 votes

Answer:their is something wrong in the question

Explanation:

User Karuhanga
by
8.4k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories