128k views
0 votes
Ella spends $4.25 each day for lunch at school. How much money does she spend on lunches for 5 days?

2 Answers

7 votes

Answer:

21.25

Explanation:

4.25x5=21.25

User Vinllen
by
8.5k points
2 votes

Answer:

21.25

Explanation:

User Jhuang
by
8.0k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories