Donald bought 2 game controllers at Gamestop for $36. Each one cost the same amount. What is the unit rate for a single controller? & Jake was offered the following amounts of an entire pizza: 0.6, 4/5, or 0.75. Jake really likes pizza and wants the largest amount of pizza he can get. Which of the amounts should he select?