9.2k views
1 vote
Question 1) A 6-pack of DVDs costs $10.80. What is the unit price? *

5 points
$1.08
$64.08
$64.80
$1.80

2 Answers

3 votes
ThE answe is A I’m pretty sure
User Binard
by
5.5k points
4 votes

Answer:

the answer will might be A yeah I'm sure the answer is A

User Amir Rezvani
by
5.1k points