Answer:
You just add it again or multiply it by 2.
Explanation:
For example, if the frozen yogurt cost $3.50, you would add it again or multiply it by 2. 3.50 + 3.50 = $7.00
You add another Frozen yogurt...
5.2m questions
6.7m answers