86.9k views
0 votes
4: Jason buys 2 baseball bats for $300 . What is the unit rate per bat ?

User Revital
by
7.4k points

1 Answer

3 votes

Answer:

$150

Explanation:

User CS Pei
by
7.8k points

Related questions

1 answer
5 votes
28.4k views
2 answers
2 votes
188k views
1 answer
4 votes
53.4k views