Answer:
About $9.65
Explanation:
This is all about unit price, so what you need to do is divide x (cost of all meals) by y (number of meals):
$695/72 = 9.65278 or 9.65
About $9.65.
Cost divided by quantity.
5.7m questions
7.4m answers