Ben and Roberto each own stores that sell video games. A) Ben’s Game World is having a sale on video games. The store is offering a sale pack of 4 video games for $43.80. What is the unit price of a video game in the sale pack? What would 7 games cost at Ben's Game World? B) Roberto’s Electronics is also having a sale on video games. The unit price of any video game at Roberto’s Electronics is 3/5 of the unit price of a video game in the sale pack at Ben’s Game World. How much would it cost a customer for 7 video games at Roberto’s Electronics?