Answer:
123.4994673cm
Step-by-step explanation:
In Doppler effect of light, frequency-source and frequency-observed are related by.
where

And frequency is related to wavelength by.
L is wavelength. and c is speed of light = 299792458m/s.
Now using this relationship, frequency source is = 242747976.5Hz.
and plugging this into f-source and f-observed relationship with V source = 880.500km/s = 880500m/s.
We get f observed is = 242747976.6Hz which when converted to wavelength gives L = 123.4994673cm.