206k views
0 votes
PLEASE HELP I ONLY HAVE 11 MINS LEFT!!!

PLEASE HELP I ONLY HAVE 11 MINS LEFT!!!-example-1
User Doinghun
by
8.0k points

2 Answers

2 votes

Answer:

WRONG ANSWER PLEASE IGNORE I'M VERY SORRY I GOT IT WRONG

this is an edited answer since i realized i was wrong

User Bram Verstraten
by
8.2k points
3 votes

Answer:

p = .85a

Explanation:

$4.42 / 5.2oz = .85 dollars per oz or:

p = .85a

User Will Larche
by
7.7k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories