144k views
1 vote
Someone please help!

Someone please help!-example-1

1 Answer

3 votes

Answer:

I think the answer would be the 9 pack.

Explanation:

Think, if you divide each of the packs by their price the 9 pack is cheaper for one roll.

User Niconoe
by
7.9k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories