Potatoes: $2.52 / 4.5lbs = $0.56 / lb.
Broccoli: $7.75 / 2.5lbs = $3.1 / lb
Pears: $2.45 / 2.5lbs = $0.98 / lb
6.5m questions
8.7m answers