Answer:
Part 3: The packaging cost for 25000 orders of weight 40,000 pounds with 4000 fragile items is $ 91999.
Part 4: The packaging cost for 25000 orders of weight 40,000 pounds with 2000 fragile items as compared to the cost with 4000 fragile items is reduced by $ 4626.
Step-by-step explanation:
The question lacks the data. So the data is given as in the attached figure which indicates following.
From the part 2 of the question the regression line is found as

Part 3
Number of orders=25000
Weights=40,000
Number of fragile items=4000
So the value is predicted as

So the packaging cost for 25000 orders of weight 40,000 pounds with 4000 fragile items is $ 91999.
Part 4
Part 3
Number of orders=25000
Weights=40,000
Number of fragile items=2000
So the value is predicted as

Change in cost is

So the packaging cost for 25000 orders of weight 40,000 pounds with 2000 fragile items as compared to the cost with 4000 fragile items is reduced by $ 4626.