Answer:the answer is 3.70
Explanation:
Answer:
$3.28 per person
First get the cost of all the snacks
3.75 x 4 =$15
2 x 2=$4
4 x 3.5=$10.5
10.5+15+4=$29.5
Then divide by the amount of people
29.50/9= $3.28 per person
6.5m questions
8.7m answers