Answer:
2.7 seconds
Explanation:
[] Temp of air: 68°F -> 20°C
[] Velocity of sound in air:


v ≈ 370.25 m/s
[] Last,
t =

t =

t ≈ 3.7056 ≈ 2.7 seconds
Have a nice day!
I hope this is what you are looking for, but if not - comment! I will edit and update my answer accordingly. (ノ^∇^)
- Heather