129k views
4 votes
A package of 4 pairs of insulated costs ​$24.76. What is the unit price of the pairs of ​?

User Metalice
by
5.0k points

1 Answer

3 votes
24.76 / 4 = 6.19

It will cost $6.19
User Pavpanchekha
by
4.6k points