129k views
4 votes
A package of 4 pairs of insulated costs ​$24.76. What is the unit price of the pairs of ​?

User Metalice
by
8.8k points

1 Answer

3 votes
24.76 / 4 = 6.19

It will cost $6.19
User Pavpanchekha
by
8.2k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories