Answer: 1 Dollar Per Cookie!!!
Explanation:
$10.00
- $7.00
$3.00
$3.00 ÷ 3cookies = $1.00 per cookie
Answer:
A dollar
7+3 is 10
3 divided by 1 is 3
5.2m questions
6.7m answers