208k views
2 votes
Which one is a better deal?

a 3 pack of notebooks for $4.50
Or a 12 pack of notebooks for $15.00

1 Answer

3 votes
12 pack is a better deal
User MisterNeutron
by
8.2k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories