Answer:
The probability will be "10.83%".
Explanation:
According to the question,
Workers read e-mail,
= 57%
= 0.57
Write down important notes,
= 19%
= 0.19
Now,
The probability of worker who reads e-mail while in meeting and writes important notes will be:
=
![P[email \ reading \ during \ meeting]* P[writes \ important \ notes]](https://img.qammunity.org/2022/formulas/mathematics/college/tzjrmyhbf0rgz3tw53adhx5ksrvqnof4pe.png)
By putting the values, we get
=

=

=
%