40.1k views
5 votes
HELP NOW!!! Yani buys 4 dozen flyers for $7.80. What is the unit rate?

1 Answer

7 votes

Answer:

1.95

Explanation:

User Rich Moss
by
6.8k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.