Answer:
The answer is $45 because it costs $15 a month and $7.50 for a premium movie channel and Josh buys 4 so 7.50 x 4= 30
15 +30 = 45
Explanation:
$45
$7.50 * 4 = $30
$15 + $30 = $45
Hope this helps
8.1m questions
10.8m answers