22.9k views
1 vote
Which is the better buy?
1 lb of apples for $1.98 or
3 lb for $6.95

User AmanS
by
8.1k points

1 Answer

4 votes

Answer:

lb of apples for $1.98

User Saadnib
by
7.8k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories