176k views
3 votes
A 4 pint carton of chocolate milk is $2.12.What is the price per quart?

User Mmackh
by
8.0k points

1 Answer

6 votes

Answer: 0.35

Explanation:

User Earthling
by
8.6k points

Related questions

2 answers
2 votes
7.7k views
2 answers
19 votes
234k views
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories