9.1k views
1 vote
Find the unit rate for the situation.
$5.20 for 8 cans

User Saumyaraj
by
8.2k points

1 Answer

2 votes

Answer:

i think its $.55

Explanation:

User David Oliver
by
8.4k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.