128k views
1 vote
Can you guys help me with some qustions?

there will be more, sorry

Can you guys help me with some qustions? there will be more, sorry-example-1
User Hgmnz
by
8.7k points

1 Answer

5 votes
16-ounce package
2.88/9=$0.32 per ounce
4.8/16=$0.30 per ounce
7.44/24=$0.31 per ounce
User Miguelarc
by
7.8k points

Related questions

asked May 15, 2024 154k views
Ledniov asked May 15, 2024
by Ledniov
8.9k points
1 answer
0 votes
154k views
asked May 26, 2024 198k views
Marko Jurisic asked May 26, 2024
by Marko Jurisic
8.0k points
1 answer
4 votes
198k views
1 answer
2 votes
106k views