135k views
3 votes
3 gallons bottle of bleach costs $16.32. What is the price per cup?

User Sbrass
by
7.9k points

1 Answer

3 votes
the answer is 34 cents per cup, (0.34)
User AB Vyas
by
7.8k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories