Samuel buys a two-quart bottle of juice for $12.16. What is the unit rate of the cost of the juice per fluid ounce? \text{1 gallon}= 1 gallon= \,\,\text{4 quarts} 4 quarts \text{1 quart}= 1 quart= \,\,\text{2 pints} 2 pints \text{1 pint}= 1 pint= \,\,\text{2 cups} 2 cups \text{1 cup}= 1 cup= \,\,\text{8 fluid ounces} 8 fluid ounces Before you try that problem, answer the question below. How many fluid ounces of juice did Samuel buy?