135k views
1 vote
Cherry bought two cupcakes and got $13 back Sonia bar for cupcakes and got six dollars back in the each pay with the same amount of money what is the price of one cupcake

1 Answer

6 votes

Answer: 13+6=21

Explanation:

User Wyeth
by
5.9k points