69.3k views
20 votes
Can someone give me the answers to these questions?

Can someone give me the answers to these questions?-example-1
User Sam Alba
by
8.4k points

2 Answers

13 votes
THE ROUGE WAS SEEN RUNNING INTO THE FOREST

-NIRAL :)
User Lxndr
by
8.4k points
1 vote

Answer:

1 hat costs $8.10. (U)

6 pizzas would cost $48.66 (A)

1 1/2 pounds of apples would cost $5.25 (W)

2 1/4 pounds of nuts would cost $20.70 (G)

3 1/2 gallons of milk would cost $2.03 (S)

12 donuts would cost $18.60 (O)

5 muffins would cost $6.55 (E)

3 cakes would cost $23.40 (N)

2 bags would cost $102.14 (F)

2 pounds of pears would cost $3.90 (T)

5 3/4 gallons of petrol would cost $6.90 (R)

3 1/4 pounds of lollipops would be $37.05 (H)

THE ROGUE WAS SEEN RUNNING INTO THE FOREST - Is the code

Hope that helps. x

User Ptk
by
7.6k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories