17.2k views
1 vote
Can you guys help me with this

Can you guys help me with this-example-1
User DerMaddi
by
8.0k points

1 Answer

2 votes
Cost price of the manufacturer = 2500×100/120 = 2083.33 dollars
User Papafe
by
8.3k points

No related questions found