213k views
0 votes
Donna bought 3 bags of dog treats for $6.93. What is the cost per bag of dog treats?

User Nate Flink
by
8.5k points

1 Answer

1 vote

Answer:$20.79

Explanation:

User Brad Bruce
by
8.4k points

Related questions

2 answers
0 votes
120k views
2 answers
5 votes
4.4k views
1 answer
1 vote
126k views