26.7k views
5 votes
A 2-kilogram bag of sand costs $2.66. What is the unit price?
Submit
per kilogram

User IgorCh
by
4.6k points

1 Answer

0 votes

Answer:

2662

Explanation:

it is really good to this 2.66รท2 X 100

User Liondancer
by
5.2k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.