78.7k views
2 votes
A 29.2-ounce bottle costs $5.37. what is the unit price?

User Tombart
by
8.0k points

1 Answer

4 votes
The unit price is 0.183
User Seminda
by
8.5k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories