22.6k views
2 votes
Find the product, list the units. 5Ib times $6.00/Ib

1 Answer

2 votes
I’m not sure as I need more information but 5lb should cost abt 30$
User Mog
by
8.6k points

Related questions

asked Jul 27, 2021 166k views
MKP asked Jul 27, 2021
by MKP
7.6k points
2 answers
0 votes
166k views
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories