204k views
3 votes
a package of 4 erasers costs $0.39. At this rate, how much would 54 erasers cost, in dollars and cents?

1 Answer

3 votes

Answer:

Explanation:

5 dollars and 25 cents

User Simply  Seth
by
8.2k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.