Step-by-step explanation
To answer the question, we will make have to find the unit rate to get the best price
For option 1
26 treats per $4
For option 2
48 treats for 8 dollars
Option 3
57 treats for 9 dollars
Option 4
So the best is the one with the lowest unit rate
This is $0.1535
Which is