133k views
25 votes
4 nail polishes for $8.50 as a rate

User Skos
by
8.8k points

1 Answer

4 votes
8.50/4=2.13 per unit
User Gilberto Ibarra
by
8.6k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories