We have to find how many pounds of each mix we have to use in the new mix.
Let A be the pounds for the first mix, which is sold at $1.20 per pound.
Let B be the pounds for the second mix, which is sold at $2.35 per pound.
We then can use the information given to write a system of equations and solve for A and B.
We know that the total weight is 24 pounds, so we can write:

The price per pound for the mix is $1.65, so the total mix has to be sold at 24*1.65 = $39.60.
This price for the mix will be equal to the sum of the weight of each mix times its price per pound.
Then, we can write:

We can use the first equation to express A in function B:

Then, we replace A in the second equation and solve for B as:

Knowing B = 9.39 we can calculate A as:

Answer:
14.61 pounds of the $1.20 mix.
9.39 pounds of the $2.35 mix.