We need to find the unit price for each
For the package of 4 ounces
Unit price = $0.96 /4 = $0.24
For the package of 13 ounces
The unit price = $3.25/13 =$0.25
For the package of 24 ounces
The unit price = $6.48/24 =$0.27
Hence, the better deal is 4 ounces package