Let's find the unit price of each store
Store A : $8.16 /4 = $2.04 per pound
store B: $6.51 / 3 = $2.17 per pound
store c: $2.66 / 2 = $1.33 per pound
store D : $11.40 / 4 = $ 2.85 per pound
Therefore, store A, store B, store C and store D sells at a lower unit price than Corner grocery store.