menu
Qammunity.org
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
5 tons of rocks cost $7,000.00. What is the price per pound ??
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Ask a Question
5 tons of rocks cost $7,000.00. What is the price per pound ??
asked
Dec 10, 2023
197k
views
0
votes
5 tons of rocks cost $7,000.00. What is the price per pound ??
Mathematics
college
Yeforriak
asked
by
Yeforriak
8.0k
points
answer
comment
share this
share
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
Please
log in
or
register
to answer this question.
1
Answer
3
votes
Answer: Per rock or pound?
Pablo Ezequiel Leone
answered
Dec 16, 2023
by
Pablo Ezequiel Leone
8.6k
points
ask related question
comment
share this
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
← Prev Question
Next Question →
No related questions found
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
9.4m
questions
12.2m
answers
Categories
All categories
Mathematics
(3.7m)
History
(955k)
English
(903k)
Biology
(716k)
Chemistry
(440k)
Physics
(405k)
Social Studies
(564k)
Advanced Placement
(27.5k)
SAT
(19.1k)
Geography
(146k)
Health
(283k)
Arts
(107k)
Business
(468k)
Computers & Tech
(195k)
French
(33.9k)
German
(4.9k)
Spanish
(174k)
Medicine
(125k)
Law
(53.4k)
Engineering
(74.2k)
Other Questions
How do you can you solve this problem 37 + y = 87; y =
What is .725 as a fraction
How do you estimate of 4 5/8 X 1/3
Twitter
WhatsApp
Facebook
Reddit
LinkedIn
Email
Link Copied!
Copy
Search Qammunity.org