231k views
23 votes
ASAP A 6-yard roll of plastic wrap costs $6.66. What is the price per foot?

User Stroniax
by
8.5k points

1 Answer

3 votes
One dollar and eleven cents
User AndrewSmiley
by
7.5k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.