143k views
5 votes
Need help rn pleas e

Need help rn pleas e-example-1

2 Answers

1 vote

Answer:

Area : 63.6 square inches.

Cost: Cost per square inch = 18.60 / 63.6 = $0.29 (rounded to the nearest cent)

Explanation:

User Jack Song
by
8.8k points
2 votes

Answer:

659

Step-by-step explanation: Divishion of practice

User Andrei Astrouski
by
8.1k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories