183k views
4 votes
1) 10 3/4 gallons of gas costs $21.50.
What is the cost per gallon

User Nora
by
8.7k points

1 Answer

4 votes
2.15 is the answerrrrrrr
User Nick Salloum
by
8.5k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.