Answer:
c
Explanation:
a: 0.88 ÷ 4 = $0.22 per ounce
b: 1.05 ÷ 5 = $0.21 per ounce
c: 1.6 ÷ 8 = $0.1875 per ounce
d: 2.28 ÷ 12 = $0.19 per ounce
5.1m questions
6.7m answers