122k views
14 votes
Match the rates and unit rates.

Match the rates and unit rates.-example-1

1 Answer

2 votes
first box - $2.90 per pound
second- $2.50 per pound
third- $2.98 per pound
fourth- $2.00 per pound
User Kicsi
by
8.4k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories