122k views
22 votes
Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary.

$250 for 17 ft2
The unit rate is
Juft?
?

User Serenesat
by
6.7k points

1 Answer

6 votes

Answer:

240

Explanation:

it says I have to explain dunno how soon

User CiucaS
by
7.7k points